Захід «Різдво в Німеччині»

15 січня у школі пройшов  захід «Різдво в Німеччині». Ведучі познайомили глядачів та учнів з різдвяними традиціями та звичаями,з символами свята, з традиціями святкування Святвечора та історією народження Христа та  свята Різдва .
 Світле свято Різдва – це свято радісного очікування, і готуватись до цього свята німці починають заздалегідь. Також до уваги учнів було представлено відео різдвяних колядок «Stille Nacht, heilige Nacht!», «O Tannenbaum». Під час заходу учні та гості могли побачити вінок Адвенту (Adventskranz)  та запалювання 4 свічок Адвенту. Глядачі також переглянули відеоролик про (Adventskalender).  – це дерево Ієсея –різного розміру та форми календар, на який вішають мішечки чи коробочки з солодощами на кожний день.
На адвент припадає також день святого Миколая. На передодні 6 грудня хлопчики та дівчатка ставлять на вікна або перед дверима свої чобітки. Вони вірять, що в ніч на 6 грудня прийде          Св. Миколай і покладе що-небудь солодке в чобіток. І на наш захід завітав Святий Миколай і приніс для глядачів свої цікаві завдання та ігри, перевіривши що нового вони почули та запам`ятали.