Розклад уроків

1 клас
ПонеділокВівторокСередаЧетверП'ятниця
1
Ковальчук А. М.
(Навчання грамоти)
Ковальчук А. М.
(Навчання грамоти)
Ковальчук А. М.
(Навчання грамоти)
Ковальчук А. М.
(Природознавство)
Ковальчук А. М.
(Навчання грамоти)
2
Ковальчук А. М.
(Математика)
Ковальчук А. М.
(Математика)
Ковальчук А. М.
(Математика)
Ковальчук А. М.
(Музичне мистецтво)
Ковальчук А. М.
(Математика)
3
Ковальчук А. М.
(Навчання грамоти)
Ткачук Вікторія Вікторівна
(Англ. мова)
Ковальчук А. М.
(Навчання грамоти)
Чайковський Руслан Степанович
(Фізкультура)
Чайковський Руслан Степанович
(Фізкультура)
4
Чайковський Руслан Степанович
(Фізкультура)
Ковальчук А. М.
(Навчання грамоти)
Ковальчук А. М.
(Природознавство)
Ковальчук А. М.
(Основи християнської етики)
Ковальчук А. М.
(Основи здоров"я)
5
Ковальчук А. М.
(Трудове)
Ковальчук А. М.
(Образотворче мистецтво)
6
2
ПонеділокВівторокСередаЧетверП'ятниця
1
Лагановська Валентина Степанівна
(Читання)
Супрун Руслан Володимирович
(Інформатика)
Лагановська Валентина Степанівна
(Читання)
Лагановська Валентина Степанівна
(Природознавство)
Лагановська Валентина Степанівна
(Читання)
2
Чайковський Руслан Степанович
(Фізкультура)
Лагановська Валентина Степанівна
(Математика)
Лагановська Валентина Степанівна
(Математика)
Лагановська Валентина Степанівна
(Основи здоров"я)
Лагановська Валентина Степанівна
(Математика)
3
Лагановська Валентина Степанівна
(Математика)
Лагановська Валентина Степанівна
(Письмо)
Лагановська Валентина Степанівна
(Письмо)
Лагановська Валентина Степанівна
(Образотворче мистецтво)
Лагановська Валентина Степанівна
(Письмо)
4
Ткачук Вікторія Вікторівна
(Англ. мова)
Лагановська Валентина Степанівна
(Читання)
Лагановська Валентина Степанівна
(Природознавство)
Чайковський Руслан Степанович
(Фізкультура)
Ткачук Вікторія Вікторівна
(Англ. мова)
5
Чайковський Руслан Степанович
(Фізкультура)
Лагановська Валентина Степанівна
(Трудове)
Супрун Руслан Володимирович
(Інформатика)
Лагановська Валентина Степанівна
(Музика)
3
ПонеділокВівторокСередаЧетверП'ятниця
1
Супрун Руслан Володимирович
(Інформатика)
Яворська Ліна Йосипівна
(Літературне читання)
Яворська Ліна Йосипівна
(Літературне читання)
Яворська Ліна Йосипівна
(Літературне читання)
Яворська Ліна Йосипівна
(Укр. мова)
2
Яворська Ліна Йосипівна
(Літературне читання)
Яворська Ліна Йосипівна
(Математика)
Яворська Ліна Йосипівна
(Математика)
Яворська Ліна Йосипівна
(Образотворче мистецтво)
Яворська Ліна Йосипівна
(Математика)
3
Яворська Ліна Йосипівна
(Математика)
Чайковський Руслан Степанович
(Фізкультура)
Яворська Ліна Йосипівна
(Укр. мова)
Яворська Ліна Йосипівна
(Трудове)
Яворська Ліна Йосипівна
(Природознавство)
4
Яворська Ліна Йосипівна
(Укр. мова)
Яворська Ліна Йосипівна
(Природознавство)
Яворська Ліна Йосипівна
(Я у світі)
Яворська Ліна Йосипівна
(Музичне мистецтво)
Яворська Ліна Йосипівна
(Основи здоров"я)
5
Чайковський Руслан Степанович
(Фізкультура)
Ткачук Вікторія Вікторівна
(Англ. мова)
Супрун Руслан Володимирович
(Інформатика)
Чайковський Руслан Степанович
(Фізкультура)
Ткачук Вікторія Вікторівна
(Англ. мова)
6
4
ПонеділокВівторокСередаЧетверП'ятниця
5
ПонеділокВівторокСередаЧетверП'ятниця
1
Ткачук Вікторія Вікторівна
(Англ. мова)
Чайковський Руслан Степанович
(Фізкультура)
Ткачук Вікторія Вікторівна
(Англ. мова)
Лись Галина Дмитрівна
(Природознавство)
Шеремета Світлана Володимирівна
(Світова література)
2
Мороз Світлана Володимирівна
(Музика)
Янюк Наталія Миколаївна
(Математика)
Янюк Наталія Миколаївна
(Математика)
Супрун Руслан Володимирович
(Трудове)
Ткачук Вікторія Вікторівна
(Англ. мова)
3
Супрун Руслан Володимирович
(Інформатика)
Лись Галина Дмитрівна
(Природознавство)
Боса Раїса Трохимівна
(Укр. мова)
Супрун Руслан Володимирович
(Трудове)
Боса Раїса Трохимівна
(Укр. літертура)
4
Янюк Наталія Миколаївна
(Математика)
Ткачук Вікторія Вікторівна
(Англ. мова)
Галущак Андрій Ярославович
(Історія)
Янюк Наталія Миколаївна
(Математика)
Чайковський Руслан Степанович
(Фізкультура)
5
Боса Раїса Трохимівна
(Укр. мова)
Яворська Ліна Йосипівна
(Образотворче мистецтво)
Чайковський Руслан Степанович
(Фізкультура)
Боса Раїса Трохимівна
(Укр. мова)
Лись Галина Дмитрівна
(Основи здоров"я)
6
Боса Раїса Трохимівна
(Укр. мова)
Шеремета Світлана Володимирівна
(Світова література)
Боса Раїса Трохимівна
(Укр. літертура)
Ткачук Вікторія Вікторівна
(Англ. мова)
Боса Раїса Трохимівна
(Укр. мова)
7
Яворська Ліна Йосипівна
(Християнська етика)
6
ПонеділокВівторокСередаЧетверП'ятниця
1
Боса Раїса Трохимівна
(Укр. мова)
Лись Галина Дмитрівна
(Географія)
Галущак Андрій Ярославович
(Християнська етика)
Янюк Наталія Миколаївна
(Математика)
2
Галущак Андрій Ярославович
(Історія)
Лись Галина Дмитрівна
(Основи здоров"я)
Чайковський Руслан Степанович
(Фізкультура)
Лись Галина Дмитрівна
(Географія)
Галущак Андрій Ярославович
(Християнська етика)
3
Янюк Наталія Миколаївна
(Математика)
Галущак Андрій Ярославович
(Історія)
Боса Раїса Трохимівна
(Укр. мова)
Боса Раїса Трохимівна
(Укр. мова)
Чайковський Руслан Степанович
(Фізкультура)
4
Боса Раїса Трохимівна
(Укр. літертура)
Боса Раїса Трохимівна
(Укр. літертура)
Боса Раїса Трохимівна
(Російська мова)
Шеремета Світлана Володимирівна
(Світова література)
5
Мороз Світлана Володимирівна
(Музика)
Янюк Наталія Миколаївна
(Математика)
Яворська Ліна Йосипівна
(Образотворче мистецтво)
Лись Галина Дмитрівна
(Природознавство)
6
Боса Раїса Трохимівна
(Виховна година)
Шеремета Світлана Володимирівна
(Світова література)
Янюк Наталія Миколаївна
(Математика)
Чайковський Руслан Степанович
(Фізкультура)
Супрун Руслан Володимирович
(Трудове)
7
7
ПонеділокВівторокСередаЧетверП'ятниця
1
Царук Інна Ярославівна
(Біологія)
Супрун Руслан Володимирович
(Трудове)
Чайковський Руслан Степанович
(Фізкультура)
Царук Інна Ярославівна
(Біологія)
2
Мороз Світлана Володимирівна
(Музика)
Супрун Руслан Володимирович
(Трудове)
Янюк Наталія Миколаївна
(Математика)
Боса Раїса Трохимівна
(Укр. мова)
Боса Раїса Трохимівна
(Укр. мова)
3
Янюк Наталія Миколаївна
(Математика)
Царук Інна Ярославівна
(Хімія)
Боса Раїса Трохимівна
(Укр. літертура)
4
Янюк Наталія Миколаївна
(Математика)
Галущак Андрій Ярославович
(Історія)
Чайковський Руслан Степанович
(Фізкультура)
Янюк Наталія Миколаївна
(Фізика)
Галущак Андрій Ярославович
(Історія)
5
Лись Галина Дмитрівна
(Географія)
Шеремета Світлана Володимирівна
(Світова література)
Боса Раїса Трохимівна
(Укр. мова)
Янюк Наталія Миколаївна
(Математика)
Шеремета Світлана Володимирівна
(Світова література)
6
Галущак Андрій Ярославович
(Виховна година)
Яворська Ліна Йосипівна
(Образотворче мистецтво)
Боса Раїса Трохимівна
(Укр. літертура)
Лись Галина Дмитрівна
(Географія)
Боса Раїса Трохимівна
(Російська мова)
7
Лись Галина Дмитрівна
(Основи здоров"я)
Чайковський Руслан Степанович
(Фізкультура)
8
ПонеділокВівторокСередаЧетверП'ятниця
1
Галущак Андрій Ярославович
(Історія)
Янюк Наталія Миколаївна
(Математика)
Янюк Наталія Миколаївна
(Фізика)
Янюк Наталія Миколаївна
(Математика)
Галущак Андрій Ярославович
(Історія)
2
Майко Галина Зіновіївна
(Укр. мова)
Шеремета Світлана Володимирівна
(Світова література)
Царук Інна Ярославівна
(Біологія)
Царук Інна Ярославівна
(Хімія)
3
Майко Галина Зіновіївна
(Укр. літертура)
Майко Галина Зіновіївна
(Укр. мова)
Майко Галина Зіновіївна
(Укр. літертура)
Янюк Наталія Миколаївна
(Математика)
4
Мороз Світлана Володимирівна
(Музика)
Супрун Руслан Володимирович
(Трудове)
Царук Інна Ярославівна
(Хімія)
Лись Галина Дмитрівна
(Географія)
Царук Інна Ярославівна
(Біологія)
5
Чайковський Руслан Степанович
(Фізкультура)
Супрун Руслан Володимирович
(Трудове)
Чайковський Руслан Степанович
(Фізкультура)
Чайковський Руслан Степанович
(Фізкультура)
Боса Раїса Трохимівна
(Російська мова)
6
Лись Г. Д./Галущак І. Я.
(Географія/історія)
Царук Інна Ярославівна
(Біологія)
Янюк Наталія Миколаївна
(Фізика)
Янюк Наталія Миколаївна
(Математика)
7
Лись Галина Дмитрівна
(Основи здоров"я)
Супрун Руслан Володимирович
(Інформатика)
Майко Галина Зіновіївна
(Укр. літертура)
Шеремета Світлана Володимирівна
(Світова література)
9
ПонеділокВівторокСередаЧетверП'ятниця
1
Янюк Наталія Миколаївна
(Математика)
Галущак Андрій Ярославович
(Правознавство)
Царук Інна Ярославівна
(Хімія)
Лись Галина Дмитрівна
(Географія)
Шеремета Світлана Володимирівна
(Світова література)
2
Царук Інна Ярославівна
(Хімія)
Янюк Наталія Миколаївна
(Математика)
Майко Галина Зіновіївна
(Укр. мова)
Майко Галина Зіновіївна
(Укр. мова)
Янюк Наталія Миколаївна
(Математика)
3
Царук Інна Ярославівна
(Біологія)
Супрун Руслан Володимирович
(Інформатика)
Галущак Андрій Ярославович
(Історія)
Чайковський Руслан Степанович
(Фізкультура)
Царук Інна Ярославівна
(Біологія)
4
Майко Галина Зіновіївна
(Укр. мова)
Шеремета Світлана Володимирівна
(Світова література)
Янюк Наталія Миколаївна
(Фізика)
Янюк Наталія Миколаївна
(Математика)
5
Майко Галина Зіновіївна
(Укр. літертура)
Лись Г. Д./Галущак І. Я.
(Географія/історія)
Царук Інна Ярославівна
(Біологія)
Боса Раїса Трохимівна
(Російська мова)
6
Царук Інна Ярославівна
(Виховна година)
Янюк Наталія Миколаївна
(Фізика)
Майко Галина Зіновіївна
(Укр. літертура)
Яворська Ліна Йосипівна
(Образотворче мистецтво)
7
Чайковський Руслан Степанович
(Фізкультура)
Лись Галина Дмитрівна
(Основи здоров"я)
Чайковський Руслан Степанович
(Фізкультура)
Супрун Руслан Володимирович
(Трудове)
9 клас
ПонеділокВівторокСередаЧетверП'ятниця
1
9 клас
ПонеділокВівторокСередаЧетверП'ятниця
1